Uwaga! Wszystkie zamówienia złożone w dniach 21-31.12 zostaną wysłane po Nowym Roku. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Życie jest żywe Zobacz większe

Życie jest żywe

Nowy produkt

Książka z przemyśleniami o. Tomasza Maniury OMI, publikowanymi w internecie. Wydanie niespodziankowe na 40 urodziny o. Tomasza.

Więcej szczegółów

91 Sztuk

9,76 zł

Więcej informacji

Ta książka to zbiór myśli o. Tomka, które od lat spisywał czy to na kartkach, czy na kartach Facebooka. To właśnie tam, poza kościelną amboną i wyprawami rowerowymi, dzielił się najwięcej swoimi refleksjami o życiu. To też wyraz życiowego, praktycznego podejścia. Internet – nowy kontynent ewangelizacji. To właśnie to miejsce trzeba obsiać refleksją o Bogu i życiu. To tu godzinami przesiadują młodzi ludzie i to właśnie tu toczy się często współczesne życie. Nie zmienimy tego, bo wirtualna rzeczywistość zakorzenia się coraz mocniej w świecie. Czy to źle? To już inny temat. Na pewno warto tu być z ludźmi, dać im swoją obecność i coś od siebie. Myśli ojca Tomka krążą wokół tematu życia, tego, co w nim ważne, czego i Kogo się chwytać, żeby nie zagubić życia. Powiedzenie „życie jest żywe” to tylko z pozoru masło maślane; warto wejść głębiej w tę refleksję, żeby odkryć jej prawdziwy sens.